Rejestracja: 91 46 34 566

Oprogramowanie drEryk - program dla lekarzy

Profesjonalne oprogramowanie dla podmiotów leczniczych

POZ i AOS

drEryk to profesjonalne, nowoczesne, proste w obsłudze i bezawaryjne oprogramowanie, którego zadaniem jest kompleksowa obsługa podmiotów lecznictwa otwartego poprzez wsparcie w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek oraz pozostałego personelu.

Oprogramowanie drEryk pozwala na kompleksowe rozliczanie z NFZ oraz z innymi płatnikami poprzez Moduł Usług Prywatnych. Skutecznie wspomaga i usprawnia pracę w zakresie obsługi pacjenta i świadczenia usług medycznych. drEryk jest tworzony i systematycznie rozwijany od 2005 roku.

Oprogramowanie drEryk charakteryzuje się modułową budową, pozwalającą optymalnie dostosować strukturę
do potrzeb podmiotu leczniczego. Dlatego też drEryk świetnie sprawdza się zarówno w dużych centrach medycznych, w średnich przychodniach, jak i indywidualnych praktykach lekarskich.

drEryk spełnia wymagania prawne stawiane podmiotom leczniczym prowadzącym dokumentację medyczną w postaci elektronicznej (EDM), zapewniając:

 • zgodność z aktualnymi przepisami prawa,

 • dokumentację medyczną w postaci elektronicznej,

 • prostotę i intuicyjność obsługi,

 • przejrzysty interfejs (widok wizyty na 1 ekranie),

 • szeroką i bogatą funkcjonalność,

 • bezpieczeństwo personelu i pacjenta,

 • wsparcie poprzez aplikacje mobilne,

 • pracę na komputerach o niewielkich wymaganiach sprzętowych.W opinii coraz większej grupy lekarzy

drEryk jest najlepszym programem na rynku!

 

Rozliczenia z NFZ

Oprogramowanie drEryk pozwala na kompleksowe rozliczenia i sprawozdawanie do Narodowego Funduszu Zdrowia we wszystkich województwach w kraju.

Moduł Rozliczeń NFZ weryfikuje poprawność wprowadzanych danych i gromadzi niezbędne informacje automatyzując proces rozliczania, dzięki czemu tworzenie raportów i prowadzenie rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia jest prawidłowe i łatwe.

 

Rozliczenia z płatnikami i prywatnymi z pacjentami

Moduł Rozliczeń Prywatnych zaimplementowany w oprogramowaniu drEryk pozwala na rozliczanie komercyjnych usług medycznych. Moduł Rozliczeń Prywatnych współpracuje także z Modułem Rozliczeń z NFZ umożliwiając wybór rodzaju wizyty (prywatnej lub refundowanej).

drEryk współpracuje z drukarkami fiskalnymi i umożliwia wydruk paragonów oraz faktur i korekt faktur bezpośrednio z programu.

 

Gwarancja komfortu pracy i ergonomii działania

Wizyta jest obsługiwana z jednego ekranu, dając łatwy dostęp do historii choroby i pozostałych danych medycznych pacjenta. Edytowalne szablony wizyt, zestawy leków i badań oraz powtarzanie leków do stosowania przewlekłego jednym kliknięciem znacząco skracają czas tworzenia dokumentacji. Konfigurowalny system zakładek pozwala na wygodny dostęp do odpowiednich, podzielonych tematycznie miejsc w programie. drEryk posiada stale aktualizowaną bazę leków wraz z lista leków refundowanych i ChPL. Nasze oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z portalem eWUŚ pozwala automatycznie weryfikować uprawnienia pacjentów. Prosty i czytelny Moduł Rejestracji pozwala na łatwe i szybkie wyszukanie wolnego terminu wizyty, umówienie pacjenta na wizytę, oraz zmianę jej terminu.

Oprogramowanie drEryk umożliwia dostęp upoważnionym osobom do danych medycznych z dowolnego miejsca, również z domu pacjenta podczas realizowania wizyt domowych.

 

Gwarancja bezpieczeństwa dokumentacji medycznej i pracy lekarza

Elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM) tworzona w oprogramowaniu drEryk jest zgodna z wymaganiami prawnymi.

Dane gromadzone w drEryk są zawsze bezpieczne dzięki automatycznie tworzonym kopiom bezpieczeństwa bazy danych. Oprogramowanie drEryk pracuje w oparciu o silnik bazodanowy PostgreSQL, który gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i szyfrowanie danych.

Oprogramowanie drEryk umożliwia lekarzowi przejrzysty dostęp do informacji medycznej o pacjencie oraz ostrzega Użytkownika o czynnikach ryzyka, alergiach i nosicielstwie. System monitoruje pracę lekarza i pozostałego personelu wyświetlając komunikaty o brakach lub błędach w dokumentacji.

 

Gwarancja kompleksowego wdrożenia i skutecznego szkolenia

Migracja danych z innego oprogramowania oraz wdrożenie oprogramowania drEryk, dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, jest niezwykle prosta. Przeprowadzane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem, pozwalając na szybkie i kompleksowe poznanie obsługi oprogramowania drEryk w sposób zrozumiały dla każdego Użytkownika, niezależnie od stopnia zaawansowania obsługi komputera. W ramach wdrożenia zapewniamy profesjonalną konfigurację oprogramowania oraz przeniesienie danych osobowych pacjentów. Na życzenie Klienta możemy również przenieść do oprogramowania drEryk dane medyczne pacjentów.

 

Nasze licencjonowanie jest przyjazne

Licencjonujemy jedynie lekarzy jednocześnie pracujących w programie. Moduł Kierownika Medycznego pozwalający na administrowanie programem i raportowanie do NFZ udostępniany jest bezpłatnie, podobnie jak nieograniczony stanowiskowo moduł rejestracji. Moduły pielęgniarskie umożliwiają jednoczesną pracę dowolnej liczbie Użytkowników.

O jakości naszego oprogramowania i usług najlepiej świadczą rekomendacje ze strony użytkowników naszego oprogramowania drEryk - link do Rekomendacje (http://dreryk.pl/oferta/rekomendacje-klientow/)


 

Dowiedz się więcej, zapraszamy do kontaktów z odpowiednimi Country Managerami:

 

Piotr Staniec
tel. kom.: 605 506 026
piotr.staniec@ericsson.com

 

Jarosław Słodziński
tel. kom.: 605 506 036
jaroslaw.slodzinski@ericsson.com

 

 • lubelskie,

 • małopolskie,

 • mazowieckie,

 • opolskie,

 • podkarpackie,

 • podlaskie,

 • śląskie,

 • świętokrzyskie

 • dolnośląskie,

 • kujawsko-pomorskie,

 • lubuskie,

 • łódzkie,

 • pomorskie,

 • warmińsko-mazurskie,

 • wielkopolskie,

 • zachodniopomorskie

Robert A. Beksiński
Country Director
tel. kom.: 605 506 406

robert.beksinski@ericsson.com
 

801 drEryk = 801 373 795
Informacja@dreryk.pl

Obsługa strony www: www.eniteo.pl